رویه های ارسال سفارش

از آنجایی که یکی از مهمترین رویکردهای ایرانی کالا نت ایجاد لذت خرید آنلاین برای مشتریان عزیز می باشد لذا روش های ارسال کالا به قرار زیر می باشند:

مشهد؛
هزینه ارسال برای مشهد با خرید بالای 1.000.000  ریال رایگان می باشد و در غیر اینصورت مبلغی به ازای 100.000ریال الی 150.000 ریال محاسبه می گردد.

ایام و مناسبت های روز اول فروردین، تاسوعا و عاشورای حسینی، اربعین و … که منجر به تعطیلی مراکز حمل و نقل باشد جهت ارسال سفارش با مشتریان عزیز هماهنگی خواهد شد که در اولین روز کاری ارسال انجام خواهد شد.
ارسال سفارش های مشتریان در مشهد و سایر شهرها، پس از طی مراحل پردازش، دراولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل واحد پستی مستقر در محل پردازش سفارشات فروشگاه اینترنتی ایرانی کالا نت می شوند. از آنجایی که ترافیک و حوادث غیر مترقبه قابل پیش بینی نمی باشد لذا مشتریان عزیز شایسته است که در بازه زمانی تعیین شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده ما نمی باشد و هزینه ارسال مجدد به عهده مشتریست.
سفارش‌هایی که آدرس تحویل آنها پاساژها و یا مراکز خرید میباشد، نیازمند است تحویل کالا در جلو درب پاساژ انجام گیرد و از تحویل کالا در داخل پاساژها و مراکز خرید معذوریم.

تهران و سایر شهرستان ها؛
هزینه ارسال برای تهران و سایر شهرستان ها رایگان نمیباشد و  معادل هزینه با احتساب بیمه که شرکت پست تعیین کرده است.

شرکت پست با توجه به فاصله مقصد کالا برای خریداران تهران و سایر شهرستان ها ظرف مدت ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری، کالا را تحویل مشتریان عزیز خواهد داد.

نکات قابل ملاحظه در هنگام تحویل کالا؛
1- به مشتریان عزیز اکیدا توصیه می شود هنگام تحویل سفارش قبل از امضا رسید تحویل کالا ،حتما کالای سفارش داده شده را با کالای ارسالی مطابقت داده و در صورت مغایرت، کالا را تحویل نگرفته و با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید.
2- در صورتیکه مشتری بدون رویت کالای سفارش داده شده، کالا را از متصدی تحویل بگیرد و رسید تحویل کالا را امضا نماید بدیهیست به معنای تایید سفارش از سمت مشتری می باشد و در این صورت فروشگاه ایرانی کالا نت هیچگونه مسئولیتی در مورد عودت کالا ندارد.
3- مشتریان عزیز باید در هنگام تحویل سفارش کارت شناسایی معتبر ویا کارت ملی به همراه داشته باشند.
4- در صورتیکه مشتریان عزیز بخواهند سفارش را برای شخص دیگری ارسال کنند حتما باید از در گاه های ارتباطی اطلاع رسانی نمایند در غیر این صورت هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.

در ایام عید؛

ارسال های سفارش ها در ایام عید برای تهران و شهرستان از ۱۰ فروردین ماه آماده سازی و ارسال خواهد شد.