شرایط بازگشت کالا به ایرانی کالا نت

چنانچه بعد از خرید و تحویل کالا، به هر دلیلی درخواست بازگشت کالا را داشته باشید، می توانید با توجه به جدول زیر اقدام نمایید. هزینه پرداختی شما برای کالای مرجوعی طی 72 ساعت پس از رسیدن کالا به انبار ایرانی کالا نت در صورتی که تعویض کالا صورت نگیرد، به طور کامل به مشتری باز می گردد.

شرایط عمومی بازگشت کالا به شرح زیر است:

شما می توانید تا 7 روز کالای خریداری شده را در صورتی که مورد استفاده قرار نگرفته باشد و با رعایت شرایط زیر بازگردانید.در صورتی که کالای مشاهده شده در سایت با کالای شما مغایرت دارد، برای مثال دارای پاره گی و یا زده‌گی است، مشتری گرامی باید تا حداکثر 48 ساعت پس از دریافت کالای ذکر شده، فرم بازگشت کالای خود را پر کند و فروشگاه را از این طریق مطلع سازد تا مشمول بازگشت کالا به هزینه ایرانی کالا نت شود. لازم به ذکر است کالاهای که به صورت تعداد و برای مصرف تجاری و عمده خریداری شده باشد، شامل شرایط بازگشت نمی شود.

کدام کالاها قابل تعویض و مرجوع شدن نیستند؟

کالا نباید توسط شما تماماً مصرف شده باشد و باید به گونه ای نگهداری شود که عیب مورد نظر شما توسط متخصصین ما قابل تشخیص باشد.

در مورد کالاهایی که حاوی مهر و موم بهداشتی یا امنیتی هستند، توصیه می کنیم مراقبت های معقول را بدون حذف مهر و موم در هنگام بررسی کالاها انجام دهید، مگر اینکه مطمئن باشید که قصد دارید کالا را نگه دارید.

در خصوص کالاهای فاسد شدنی که ایراد آنها درب منزل مشخص نیست به محض آگاهی از ایراد کالا ، موضوع را در اسرع وقت به ما اطلاع دهید.

– کفش ها در شرایطی که کفی کفش سالم و تمیزبوده، خط خوردگی و تا شدگی و از بین رفتن بوی طبیعی کفش اتفاق نیفتاده باشد، قابل تعویض هستند.

– انواع کیف، کوله و محصولات چرم در شرایطی که کالا کاملا سالم باشد و متعلقات آن همراه کالا باشد، قابل تعویض و عودت خواهد بود.

– لباس های نوزادی به دلیل مسایل بهداشتی قابل تعویض نمی باشند.

– لباس های زیر مانند شورت های مردانه، زنانه یا بچه گانه، لباس خواب و… به دلیل مسایل بهداشتی به هیچ عنوان قابل تعویض نیستند.

– استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند پرو ناصحیح، استفاده بدون در نظر گرفتن شرایط نگهداری محصول، تماس با مواد شیمیایی و همچنین اشکال‏‏‌های ظاهری (خط تا، خط و خش ، پارگی و مانند آن روی محصول) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود از جمله مواردی هستند که از شمول این بند خارج هستند.

فرایند انجام بازگشت کالا به ایرانی کالا نت

برای شروع فرآیند بازگشت کالای خود به ایرانی کالا نت، در اولین فرصت ما را از طریق ایمیل  info[@]iranikalanet.ir مطلع نمایید. اطمینان داشته باشید همکاران ما پس از دریافت درخواست، با شما تماس خواهند گرفت.

بازگشت كالا صرفا با هماهنگي كارشناسان ميسر خواهد بود. از ارسال کالا بدون هماهنگي با خدمات مشتريان خودداری نمایید.

توجه فرمایید در تمام موارد کالای مرجوعی باید شرایط زیر را داشته باشد:

ضوابط و مسئولیت های مربوط به فروش مواد خوراکی

– کلیه‌ی اطلاعاتی که در خصوص هریک از کالاهای خوراکی در صفحه‌ی مربوط‌شان درج شده‌است، از قبیل تصویر و هریک از مشخصات ذکرشده، تنها برای اطلاع شما و برگرفته از اطلاعات مندرج بر روی بسته‌بندی کالاهاست و از آن‌جا که منشاء این اطلاعات، تولیدکننده این کالاهاست، ایرانی کالا نت مسئولیتی از این حیث برعهده ندارد، هم‌چنین، این اطلاعات نباید به‌عنوان مشاوره به‌حساب آیند.
– شرایط نگه‌داری، حمل، و ارسال کالاهای خوراکی به‌گونه‌ای ا‌ست که این کالاها تا زمانی که تاریخ انقضاء مصرف‌شان فرانرسیده‌باشد، قابلیت استفاده‌ی خود را حفظ می‌کنند؛ چنان‌چه تا پیش از ارسال کالا از خریدتان منصرف شدید، لازم است در اسرع وقت نسبت به‌تماس با واحد خدمات مشتریان ما تماس بگیرید، و مراتب را با ذکر شماره‌ی سفارش‌تان اطلاع‌رسانی کنید؛ در این صورت، می‌توانید سفارش‌تان را لغو کنید، و یا آن را تغییر دهید.

بنابر این رویه بازگردانی کالا در این بخش با دیگربخش ها متفوت است و به شرح ذیل می باشد؛

-کالاهایی که میتوانید تا 7 روز پس از دریافت و قبل از سپری شدن تاریخ انقضاء آن را مرجوع نمایید؛

– کالاهایی که پلمپ یا بسته بندی خاصی دارد و زمان استفاده از آن متوجه فساد یا ایراد کالا می شوید
– کالاهایی که پس از تحویل و زمان  پخت  و یا  مصرف میتوان ایراد آن را تشخیص داد (مانند وجود هر گونه ترکیبات خارج از موارد ذکر شده در مواد تشکیل دهنده کالا ، تغییر در طعم مواد غذایی)

ضوابط و مسئولیت های مربوط به فروش پوشاک، کفش

محصولات تنها، پرو شده باشند و در وضعیت اولیه وکاملا نو باشند و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد، و مارک، بارکد، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

شرایط الف: کالا باید با بسته بندی اصلی، بدون کنده شدن اتیکت کالا، نگرفتن بوی عطر و ادکلن و به صورت سالم و بدون ایراد مرجوع گردد.

شرایط ب: کالا باید با بسته بندی اصلی، بدون کنده شدن اتیکت کالا، نگرفتن بوی عطر و ادکلن و به صورت سالم و با ایراد اعلام شده از طرف مشتری مرجوع گردد.